Výstavy

Nabízíme vám zapůjčení tématických závěsných výstav se snadnou instalací. V případě vašeho zájmu o naši výstavu prosím napište na [email protected].
Zajímá nás zejména - o jakou výstavu máte zájem (název), do kdy výstavu chcete půjčit, adresa, na kterou chcete výstavu zaslat. Můžete doplnit, zda chcete poslat spolu s výstavou nějaké infomateriály (letáky) nebo pokud máte zájem o přednášku či workshop.

Výstavy půjčujeme bezplatně. Požadujeme pouze uhrazení nákladů na přepravu. Pokud si výstavu půjčíte, prosíme Vás o zaslání fotografie vystavené výstavy.

Multikulti Challenge: Accepted

Tato výstava byla vytvořena z prací středoškolských studentů a studentek, kteří se přihlásili do soutěže Multikulti Challenge: Accepted. Účastníci a účastnice soutěže měli za úkol vytvořit libovolný výstup (studentský časopis, blog, povídku, projekt) ve kterém představí své názory na migraci a menšiny žijící v České republice a především v místě jejich bydliště. Ze dvou úspěšných ročníků výstavy vzniklo… » pokračování

Multikulturní společnost: konfrontace a výzvy

Informační výstava Multikulturní společnost: konfrontace a výzvy je aktivitou programu NESEHNUTÍ Společně k rozmanitosti, v rámci něhož se věnujeme tématům migrace, uprchlictví a multikulturním otázkám. Představuje tato témata komplexně, v širších souvislostech a poukazuje na problémy, o kterých se ve veřejných diskusích příliš nemluví. Seznamuje s příčinami migrací v současném světě, s formami i důsledky… » pokračování